Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Gaziantep Araç kiralama Binek Araçla mercedes, bmw, reneult ,ford ,fiat citroen, peugeot. Ticari Araçlar doplo, kango berlingo Vip Araçlar merecdes vito. Carevella,  Kurumsal Filo Kiralama  Transferlik Hizmeti  Seminer. Kongre, Bayii Toplantılarına Araç Transferi   Özel Şöför Hizmeti.  Özel Bayan Şöför  Özel Ekipman Desteği Bebek koltuğu Navigasyon Cihazı.

Gaziantep merkezli olan Gaziantep oto kiralama firmamız Svc Oto Kiralama siz müşterilerine en iyi kaliteyi en uygun fiyata sunmak için hizmet vermektedir. Bir Gaziantep oto kiralama firmasından beklentilerinizin hepsini karşılayabilecek durumda olan firmamız siz müşterilerin memnuniyeti ön planda tutar. Yukarıda da görmüş olduğunuz hizmetlerimizin hangisinden veya hangilerinden yararlanmak istediğinizi internet sitemizin ana sayfası bölümünde bulunan

+90 553 180 1519 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşarak ya da yine internet sitemizden tarafımıza yapacağınız rezervasyonlardan belirterek taleplerinizi belirtebilirsiniz.

Hava alanı transfer

Hava alanı transferlerimizde ya da başka seyahat işlerinizde talebiniz doğrultusunda firmamızdan özel şoför ya da özel bayan şoför kiralayabilirsiniz. Özel şoförünüz kiralamış olduğunuz aracınızla birlikte hava alanından sizi istediğiniz tarih ve saat de elinde isminizin yazılı olduğu pankartla alıp istediğiniz adrese bırakır. Eğer oto kiralama firmamızdan şahsınızın kullanacağı bir araç kiralamak ister fakat Gaziantep ya da çevre illerinde adres bulma sorunu yaşayacağınızı düşünürseniz bu konuda sizi tedirginliğimizi üzerinizden almak için talebiniz doğrultusunda firmamızdan navigasyon cihazı temin edebilirsiniz.

Ailece yapacağınız seyahatlerinizde küçük yaşda çocuklarınız için firmamızdan bebek koltuğu temin edebilirsiniz ayrıca kalabalık bir nüfusa sahip iseniz bunun için firmamızdan kişi sayınıza uygun geniş bir araç da talep edebilirsiniz. Seminer, Kongre, Bayi toplantıları gibi işlemleriniz için oto kiralama firmamızdan filo hizmeti ve bulunduğunuz adrese ya da istediğiniz adrese araç transferi sağlayabilirsiniz.

Eğer kaliteye ve görünüme önem veren biri iseniz bunun için firmamızdan vip araç temin edebilirsiniz. Ticari bir işleminiz için yine ihtiyacınızı karşılayacak bir aracı telefon aracılığıyla ya da internet sitemizden yapacağınız araç rezervasyonu ile bizlere ulaşabilir ve talebinize anlık cevap alırsınız.Gaziantep merkezli olmak üzere çevre illerde oto kiralama hizmetinin farkını Svc Oto Kiralama le yakalayacaksınız ve ödemiş olduğunuz ücretin hakkıyla size hizmet olarak döndüğünü fark edeceksiniz. Gaziantep de oto kiralama sektöründe oto kiralama işini uzun yılların verdiği çalışma tecrübesiyle siz müşterilerimize her zaman kaliteli,güvenilir ve güler yüzlü hizmeti vermekten gurur duyarız.