Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda Biz Kimiz Biz Neyiz? SVC Oto kiralama olarak 2015 yılından itibaren turizm , taşımacılık ve araç kiralama alanlarındaki faaliyetlerimize. Gaziantep merkez ofisimizden tek yönlü olarak hizmet vermekteyiz…  Siz değerli müşterilerimize konforlu ve güvenli hizmet verebilmek için son model binek. Ticari araçlarımız ve deneyimli personelimizle şöförlü veya şöförsüz araç kiralama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Gaziantep ve çevre illerde yapacağınız seyahetlerinizde gereksinim duyduğunuz oto kiralama işinde. Yedi gün yirmidört saat bize +90 553 180 1519 numaralı telefonumuzdan ya da sitemizin. Anasayfa menüsünden ve araçlar menüsünden ihtiyacınızı karşılayacak araç için rezervasyon yapabilir ve bu sayede tarafımıza düşecek rezervasyon bilgilerinizle hızlı sonuçlar alırsınız.

Gaziantep otomobil kiralama olarak sadece Gaziantep de değil çevre illerdede oto kiralama faliyeti göstermekteyiz.Hizmetlerimiz içerisinde özel şöför kiralama,bayan şöför kiralama,filo kiralama,bebek koltuklu araç kiralama,navigasyonlu araç kiralama hizmetleride bulunmaktadır. http://www.cagriotokiralama.com/ Şehir dışından Gaziantep  hava yolu aracılığıyla yapacağınız seyahatlerinizde firmamız tarafından oto kiralama hizmetinin yanı sıra özel şöförde kiralayabilirsiniz.

Gazizantep Oto Kiralama

Firmamız aracılığıyla hava alanına göndereceğimiz özel şöförümüz sizi elinde isminizin yazılı olduğu bir pankartla bekler ve istediğiniz adrese kadar götürür.Bunun için telefon aracılığıyla ve ya internet sitemizin anasayfa ve ya araçlar menüsünden yapacağınız oto kiralama rezervasyonlarında hava alanından özel şöförle şu tarih ve saatde alınmak istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Özel şöförümüz sizi bizden talep ettiğiniz tarihde ve saatte sizi hava alanından alıp istediğiniz noktaya bırakacaktır. Gaziantep oto kiralama Hizmetleri

Gaziantep Araç Kiralama

Geniş aile veya arkadaşlarınızla yapacağınız Gaziantep veya il dışı seyahetlerinizde firmamızdan geniş kapasiteye sahip araçlarda kiralayabilirsiniz.Bunun için yine anasayfamızda bulunan telefon numaramızdan veya internet sitemizden ihtiyacınızı karşılayacak aracımıza rezervasyon yapabilirsiniz.Yapmış olacağınız rezervasyonlarımız tarafımıza anlık ulaşır ve eş anlı olarak oto kiralama taleplerinize cevap verilir.

Gaziantep Rent A car

Gaziantep Rent a car ve Gaziantep otomobil kiralama olarak Gaziantep de ve Gaziantep dışı yapacağınız seyahetlerinizde yapacağınız oto kiralama işlemlerinizde güleryüzlü,tecrübeli,kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti bizde bulacaksınız.Sizin memnuniyetinizin bizim açımızdan ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bunun için çabalıyoruz.  Gaziantep Araç Kiralama hizmetleri